Koszt wiercenia studni głębinowej zależy od wielu czynników. Posiadamy firmowe sprawdzone kryteria wyceny prac, z korzyścią dla klienta. Przede wszystkim cena jest zależna od średnicy wiercenia. Maszyny staramy się tak rozstawiać aby zminimalizować odległość dojazdu do klienta. Dzięki temu posiadamy konkurencyjne ceny w porównaniu do innych firm.

Opis prac:

 1. Przygotowanie stanowiska do wiercenia studni.
  Na tym etapie mamy przygotowane rury oraz filtry do otworu wiertniczego. Musimy zaopatrzyć się w wodę niezbędną do sporządzenia biodegradowalnej płuczki wiertniczej.
 2. Wiercenie studni. Gdzie podczas prac mamy pełen obraz przekrojów poszczególnych warstw, określamy możliwości z danych warstw dostosowujemy się do wymagań klienta. Nie prowadzimy polityki „robienia” dodatkowych niepotrzebnych metrów.
 3. Zapuszczenie rur studziennych z filtrem studziennym robionym ręcznie z dużą dokładnością, tak aby służył jak najdłużej.
 4. Obsypanie studni żwirem o odpowiedniej granulacji, dobranej na podstawie próbek pobranych podczas wiercenia. Dzięki temu zwiększamy żywotność studni głębinowej. Dzięki temu nasze studnie pracują nieprzerwanie od kilku lat, a ich stan jest wzorowy.
 5. Pompowanie oczyszczające mające na celu oczyszczenie złoża z płuczki wiertniczej.
 6. Dezynfekcja studni głębinowej.
 7. Niezbędny instruktarz użytkowania, pomoc w doborze podzespołów.
 8. Zapuszczenie pompy głębinowej jeżeli będzie kupiona u nas. Dostarczamy od ręki.
 9. Dokumentacja studni.
  • PISEMNA GWARANCJA na 5 lat.
  • przekrój hydrogeologiczny otworu, wydrukowany na miejscu. Nie robimy dokumentacji na kolanie jak większość firm.
  • pisemna gwarancja i dowód zakupu na pompy i podzespoły (taka jak producenta 2 lata dla odbiorców indywidualnych, rok dla firm)
  • telefoniczną pomoc techniczną w razie problemów.
 10. * Dodatkowo
  • obudowa studni zobacz możliwe warianty OBUDOWA STUDNI,
  • przyłączenie do punktu odbioru wody
  • pompowanie próbne, mające na celu określenie wydajności studni z dynamicznym pomiarem lustra wody
  • Preparaty do dezynfekcji studni

Chcesz znać koszt wiercenia studni głębinowej zadzwoń lub napisz. KONTAKT.
Ustalamy cenę za metr wiercenia stwierdzamy przybliżoną głębokość Twojej studni głębinowej. Jeżeli nie wierciliśmy w danej miejscowości korzystamy z baz otworów wiertniczych w celu ustalenia przekroju geologicznego.

 

ZDJĘCIA BĘDĄ DODANE NIEBAWEM

Zobacz również:

 

Czujnik poziomu cieczy

Pompy głębinowe 3,5″

Pompy głębinowe. Specyfikacja, cennik.

Zasilacz solarny

Uzdatnianie wody – preparaty

BAZA WIEDZY:

 

Koszt wiercenia studni głębinowej

Koszt wiercenia studni głębinowej zależy od wielu czynników. Posiadamy firmowe sprawdzone kryteria wyceny prac, z korzyścią dla klienta. Przede wszystkim cena jest zależna od średnicy wiercenia. Maszyny staramy się tak rozstawiać aby zminimalizować odległość dojazdu do klienta. Dzięki temu posiadamy konkurencyjne ceny w porównaniu do innych firm.

Jak głęboka powinna być studnia głębinowa?

Jak określić głębokość studni? Bardzo ciężko teoretycznie określić co znajduje się pod powierzchnią. Przeprowadza sie serie odwiertów kartograficznych oraz dokumentuje się wykonane odwierty. Spójrzmy na problem na przykładzie miasta Szczecin.

Studnie wymagające pozwoleń i projektów

Kiedy pompa głębinowa, a kiedy hydrofor

Dobór pompy głębinowej

Dobór pompy głębinowej Na rynku znajduję się pełno produktów, przez co dobór pompy głębinowej staje się nieco problematyczny. Poniżej postaramy się objaśnić jakimi kryteriami powinniśmy się kierować przed kupnem pompy głębinowej. Pompę głębinową jesteśmy zmuszeni...

Kalkulator oszczędności studni, kiedy zwróci się studnia głębinowa?

Prosty kalkulator oszczędności studni głębinowej, oblicz roczne oszczędności i zobacz ile zaoszczędzisz.

Studnia głębinowa bez zgłoszenia

Studnia głębinowa bez zgłoszenia - normalne korzystanie z wody. Studnia głębinowa bez zgłoszenia, nie ma potrzeby zgłaszania prac związanych z wierceniem studni. Z dniem 31 grudnia 2015 roku zwykłe korzystanie z wód podziemnych nie wymaga odtąd zgłoszenia. Zwykłe...

Jaka średnica studni głębinowej?

Średnica studni głębinowej, a wydajność - określamy wiedząc z jakimi warstwami wodonośnymi mamy do czynienia. Obok przykład obliczania wydajności studni o zwierciadle swobodnym. Generalnie co do średnic rur dajmy przykład rury 110mm. Na rynku dostępne są pompy 3,5"...

Lokalizacja studni głębinowej

Lokalizacja studni głębinowej Studnia głębinowa powinna zachować odległości minimum: 5m od granicy działki, 7,5m od granicy osi rowu przydrożnego 15m od budynków inwentarskich, silosów, szczelnych zbiorników do gromadzenia nieczystości itp, 30m do najbliższego...

Jak obudować studnie?